عدم همکاری ستاد مشترک با آموزش و پرورش برای اعزام سرباز معلمان

حسن حسینی مدیر کل دفتر تشکیلات اداری وزارت آموزش و پرورش ،در خصوص وضعیت سرباز معلمان اعلام داشت:هر سال ستاد مشترک همکاری لازم را در خصوص ارائه سهمیه سرباز معلم به وزارت آموزش و پرورش داشت و امسال نیز طبق قرارداد قرار بر تداوم این روند بود.
مدیر کل دفتر تشکیلات اداری وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه درهفته گذشته معوقات سال ۹۴ به طور کامل تسویه شد، عنوان کرد:ستاد مشترک برای اول مهر ماه سال جاری چهار هزار سهمیه سرباز معلم به آموزش و پرورش اختصاص داد که بلافاصله بخشنامه ای در این خصوص تنظیم شده و سهمیه تمام استان ها به جز تهران با توجه به سوابق تحصیلی از فوق دیپلم تا لیسانس به بالاتر توزیع شد.
وی در ادامه بیان کرد:پس از توزیع سهمیه سرباز معلمان کارهای گزینشی افراد انجام شده و تا اول خرداد ماه اسامی چهار هزار نفر به ستاد مشترک اعلام شد که طبق قرار داد با ستاد مشترک قرار بر این بود آموزش سرباز معلمان از ابتدای تیر ماه آغاز شود تا از اول مهر ماه وارد حرفه معلمی شوند.
حسینی اظهار کرد:علی رغم پیگیری های بسیاری که برای اجرایی شدن این طرح داشتیم ستاد مشترک و سپاه به تعهدات خود پایبند نبود و حتی امروز نیز پاسخی برای عدم همکاری خود ارائه ندادند.
مدیر کل دفتر تشکیلات اداری وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اینکه برای گزینش سرباز معلمان وقت و هزینه زیادی صرف شده، عنوان کرد:بر خلاف جوابیه ستاد مشترک مبنی بر پذیرش سرباز معلمان در اول آبان ماه تامین نیرو برای آموزش و پرورش کارایی ندارد و لازم است ستاد مشترک و سپاه پاسخگوی سرباز معلمان در این رابطه باشند.
منبع : خبرنگاران جوان

درباره نویسنده

536مطلب نوشته است .

تمام حقوق این سایت برای © 2020 اموراداری ( احکام، افزایش حقوق، بخشنامه ، خبر و استخدام آموزش و پرورش ). محفوظ است.
قدرت گرفته از وردپرس فارسی