با سلام و عرض ادب. ضمن سپاس از پاسخگویی شما، …

Comment on سختی کار معلمان در احکام چگونه محاسبه می شود؟ by محمدی.

با سلام و عرض ادب.
ضمن سپاس از پاسخگویی شما، پست من از کارشناس…. به هنر آموز شاغل در پست کارشناس …. تغییر یافت. آیا سختی کار من هم تغییر می کند به سختی کار در حکم هنر آموزی که سابق داشتم یا خیر؟

Recent Comments by محمدی

احکام حقوقی
با سلام و عرض ادب.
برای تغییر رتبه به عالی چه مدارکی باید به کارگزینی ارائه کنم؟ همچنین نمرات ارزشیابی مهم است؟
سپاس فراوان از شما.


احکام حقوقی
با سلام و عرض ادب.
از توجه و پاسخگویی شما سپاس فراوان دارم.
با آرزوی موفقیت روزافزون.


احکام حقوقی
با سلام.
ببخشید منظور من این بود که من میتونم تو همون کانون مشغول به کار باشم ولی برام همون پستی که فرمودید ” دبیر شاغل ” بزنند؟ لازمه توضیح بدم من عبارت ” دبیر شاغل ” رو متوجه نمیشم. یعنی دبیری که تو قسمت اداری مشغول به کار شده؟


احکام حقوقی
با سلام و عرض ادب.

از اینکه به سوال من جواب دادید از شما متشکرم. متاسفانه من از قوانین اداره و این جور چیزها سر درنمی آورم… من در اصل هنرآموز کامپیوتر هستم و بیشتر کار پشتیبانی سیستم انجام می دهم و جون به علت کمبود دانش آموز مازاد شدم مایل بودم معاون فن آوری بشوم که اداره به دلیل نداشتن مجوز در سال جاری و کمبود نیرو در پایه ابتدایی و… نپذیرفت و اصرار داشت من در ابتدایی تدریس کنم…
این شد که من در این پست مشغول کار شدم و دلیل نوشتن توضیحات طولانی من این است که اگر راهنمایی برای بهتر شدن وضعیت من می دانید از شما ممنون میشوم به من ارائه کنید… ضمن اینکه من مفهوم دبیر یا آموزگار شاغل زدن در حکم را متوجه نمیشوم.یعنی امکان داره بندی از حکم من از نظر قوانین اداری قابل تغییر باشه که همکار کارگزینی بتونند کمک کنند؟با سپاس فراوان از شما.


احکام حقوقی
با سلام و عرض ادب.
در سال تحصیلی جدید من کارشناس کانون شدم و قبلا جزو نیروهای آموزشی بودم. حکم جدید ۱۶۷ هزار تومن نسبت به حکم قبلی من کاهش دارد. پست من کارشناس امور فرهنگی کانون می باشد. آیا راهی هست که حداقل کاهش حقوق نداشته باشم. مثلا فوق العاده ویژه شامل حال من می شود؟۲۱ سال سابقه دارم … سپاس فراوان.


درباره نویسنده

446مطلب نوشته است .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 اموراداری ( احکام، افزایش حقوق، بخشنامه ، خبر و استخدام آموزش و پرورش ). محفوظ است.
قدرت گرفته از وردپرس فارسی