کمبود معلم مرد در تهران

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش گفت‌:‌ در شهر تهران با کمبود معلم مرد مواجه هستیم بنابراین ورود نیروی انسانی مرد به شهر تهران آزاد است.

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش گفت‌:‌ در شهر تهران با کمبود معلم مرد مواجه هستیم بنابراین ورود نیروی انسانی مرد به شهر تهران آزاد است.ب سید محمد بطحایی در خصوص ورود معلم از سایر شهرها به تهران اظهار کرد:‌ در شهر تهران در بخش معلمان مرد به شدت با کمبود مواجه هستیم.

وی افزود: اگر ورود نیرو به تهران را باز بگذاریم، مشکلاتی برای سایر استان‌ها ایجاد می‌شود و نمی‌توانیم نیروی انسانی مورد نیاز در آن مناطق را جایگزین کنیم اما در بخشنامه نقل و انتقال نیروی انسانی، به گونه‌ای برنامه‌ریزی کرده‌ایم تا با ورود نیروی انسانی به شهر تهران بتوانیم بخشی از کمبود معلم مرد را جبران کنیم.

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش گفت:‌ انتقال معلمان زن به شهر تهران مشروط به این است که افراد آموزگار باشند.

متقاضیان نقل و انتقال باید تا ۲۴ تیر ۹۵ در سامانه http://enteghal.medu.ir/ ثبت نام کنند و نتایج نقل و انتقالات تا ۳۱ مرداد اعلام می‌شود.

منبع : تسنیم

درباره نویسنده

536مطلب نوشته است .

تمام حقوق این سایت برای © 2020 اموراداری ( احکام، افزایش حقوق، بخشنامه ، خبر و استخدام آموزش و پرورش ). محفوظ است.
قدرت گرفته از وردپرس فارسی