تغییرات شاخص حقوق ۹۵ فرهنگیان ایثارگر و دبیران

در احکام صادره۹۵/۱/۱ به جز درصد افزایش یافته بر اساس ماده ۵۱ قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران تمامی فرهنگیان ایثارگرآزاده وجانبازان ۲۵ درصد و بالاتر می‌توانند از ۲۵ درصد حداقل حقوق سال جاری بصورت ماهیانه برخوردار شوند. به استناد ماده ۵۱ قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران تمامی دستگاههای اجرایی مشمول این قانون موظفند به ایثارگران و جانبازان ۲۵ درصد و بالاتر و آزادگان شاغل مبلغ معادل  ۲۵ درصد حداقل حقوق کارکنان دولت را که هر ساله توسط دولت تعیین می شود به عنوان فوق العاده ایثارگری به طور ماهانه پرداخت کنند.

همچنین افزایش امتیاز فوق العاده شغل تمامی عناوین شغلی نظیر دبیر ، هنرآموز ، مشاور، مربیان و … بشرط اشتغال به تدریس تمام وقت از ۱۳۰۰ به ۱۵۰۰ در اجکام اعمال شده است و افزایش نیز از اول سال جاری محاسبه  ومعوقات آن همراه با حقوق خرداد ماه پرداخت خواهد شد.

شایان ذکر است با صدور احکام جدید حقوف آمورگاران و دبیران هیچ اختلافی نخواهد داشت و فوق العاده شغل هر دو گروه ۱۵۰۰ امتیاز می باشد.

درباره نویسنده

450مطلب نوشته است .

One Comment on “تغییرات شاخص حقوق ۹۵ فرهنگیان ایثارگر و دبیران”

  • علی wrote on ۱۶ بهمن, ۱۳۹۵, ۲۱:۲۵

    باسلام درقانون توسعه ششم کشور امتیازات جانبازان بالای ۲۵ درصد به جانبازان زیر ۲۵ درصد تسری یافته است شایسته است این تبعیض نارواهم درمحاسبه فوق العاده ایثارگری براشته شود. چقدر ظلم

    View Comment
تمام حقوق این سایت برای © 2018 اموراداری ( احکام، افزایش حقوق، بخشنامه ، خبر و استخدام آموزش و پرورش ). محفوظ است.
قدرت گرفته از وردپرس فارسی