طبقه و رتبه

سوالات امور اداری خود را در زمینه طبقه و رتبه در قسمت دیدگاهها مطرح نمایید.

About the Author

has written 6 stories on this site.

301 دیدگاه

 • با سلام ببخشید سوالی داشتم که ممنون میشم پاسخ دهید…. من کاردانی ادبیاتم و دبیر متوسطه اول در مناطق محروم خدمت می کنم.. من در تاریخ ۹۴/۴/۱ یک طبقه گرفتم و با توجه به این که گرفتن طبقه برای مدرک کاردانی در مناطق محروم هر ۲ سال و نیم می باشد از اداره منطقه سوال کردم کی طبقه شاملم میشه میگه تابستان ۹۷…. میخواستم ببینم مگه از اول تیر ۹۴ تا اول دی ۹۶ ۲ سال و نیم نمیشه ؟ برای چی میگن تابستان ۹۷؟

 • سلام ظاهرا بخشنامه ارتقا رتبه در سال۹۶ابلاغ شد.در کانالها دیدم.که تا شهریوریها مدارکشان را تحویل دهند.بنده شروع بکارم۷/۱میباشد.بنده باید برای بخشنامه بعدی که احتمالا سال بعد میشود منتظر باشم یا با این بخشنامه اقدام میشود

 • ببخشید ضمنا امتیاز حق شاغل بنده کمتر محاسبه شد به کارگزینی تذکر دادم ولی جواب خاضی نداد.سابقه تا اول امسال۲۳سال وشش ماه با سربازی.ضمن خدمت با بدو استخدام که ۱۴۰ساعت است جمعا۷۴۵ساعت.فوق لیسانس از بدو استخدام.مدیریت از مهر۸۱٫برابرجدولی که وجود دارد برام کمترلحاظ شد درحکم ۱/۱امسال۴۴۶۳محاسبه شد.شرمنده شما چون درخواست بازخریدی دادم ظاهرا باید قبلش اصلاح کنم

 • سلام . وقت بخیر
  کارشناسی ادبیات دارم . متوسطه اول با ۱۰ سال سابقه خدمت . دی ماه ۹۴ طبقه گرفته ام و طبق گفته کارشناس امور اداری دی ماه ۹۶ مشمول طبقه بعدی هستم . در استان کردستان و مدارس حاشیه شهر خدمت میکنم . آیا دی ماه طبقه جدید شامل بنده می شود ؟

  • نویسنده

   اگر در مناطق کمتر توسعه یافته خدمت می نمایید دی ماه ۹۶ مشمول ارتقا طبقه خواهید بود

 • سلام
  من ۱۸ سال اول خدمتم رو در منطقه روستا کار کردم ولی هر ۴ سال یکبار گروه و طبقه گرفتم. سوالم این است آیا نباید به خاطر کوتاهی منطقه در دادن طبقه استحقاقی به موقع من، احکام اینجانب اصلاح شده و مابه التفاوت مبالغ احکام به من پرداخت شود؟

 • با سلام نیروی خدماتی اداری هستم رسمی ۲۰سال سابقه کار اداری مدرک کاردانی رتبه ارشد تغییر سمت داده ام به معاون اجرایی مدرسه اعلام کردند اگر در اموزشی مشغول کار باشی رتبه برای شما مقدماتی زده میشود ایا این حق ما پا یمال نمیشود راهنمایی فرمایید با تشکر

 • با سلام.
  بنده در تاریخ ۱۴شهریور ۹۴ در مقطع ارشد قبول شده ام و هم اکنون فارق التحصیل شده ام .سازمان برای اعمال مدرک فوق لیسانس مشکلی نداشت چون میگفت قبل از بخشنامه ی ۹۴/۶/۱۷قبول شده اید .الان در شهریور ۹۶ اصلاحیه ی بخشنامه سال نود و چهار اومده و بر اساس اون میگن دیگه مدرکت رو اعمال نمیکنیم.
  بنده کارشناسی آموزش و حرفه و فن از دانشگاه فرهتگیان دارم و فوق لیسانس رو علوم تربیتی گرایش برنامه ریزی درسی خوندم.
  ممنون میشم پاسخ دهید.

  اینم اصل بخشنامه که در شهریور ۹۶ منتشر شده:
  اعمال مدرک فرهنگیان و معلمان

  اصلاحیه بخشنامه مورخ ۱۷ شهریور ۹۴ در خصوص اعمال مدرک فرهنگیان به این شرح است.
  طبق بخشنامه مورخه ی هفدهم شهریور ۹۴ هر همکاری با هر مدرکی استخدام شده فقط یک مقطع بالاتر قابل اعمال است .
  تبصره :همکارانی که قبل از ابلاغ بخشنامه (اول مهر ۹۴) شروع به تحصیل نموده اند در صورت تایید کمیته برنامه ریزی منطقه و همچنین تایید کمیته سرمایه انسانی اداره کل مدرکشان قابل اعمال است در صورتی که مدرک از قوانین بالا تبعیت نکند بر اساس بخشنامه قابل اعمال نیست.
  لازم به ذکر است این بخشنامه همکارانی را که در تاریخ ۹۴/۰۷/۰۱ شروع به تحصیل نموده اند را نیز شامل می شود.

 • با سلام.ه سئوالی از خدمتتون داشتم.اینجانب الان رتبه ارشد هستم اما تازگی ها متوجه شدم که رتبه پایه اینجانب را با یک سال تاخیر اعمال کرده اند و این امر باعث شده که الان رتبه خبره اینجانب یک سال عقب بیفتاد آیا می توانیم تقاضای اصلاح نماییم تا رتبه خبره برایم اعمال شود؟در ضمن از سال اجرای قانون خدمات کشوری منطقه محل خدمت ما جزو مناطق کمتر توسعه یافته است.با تشکر

 • با سلام
  من در اول مهر ۱۳۹۲ آخرین گروه را دریاقت کردم ف اما اکنون بعد از چهار سال مراجعه کردم گفتند که با توجه به اینکه رتبه شما عالی حرفه ای است دیگر گروهی به شما تعلق نمی گیرید . لطفا راهنمایی کنید.

 • سلام آیا با تغییر پست که منجر به تغییر رشته شغلی شود در محاسبه ارتقا شغلی و دریافت طبقه که ملاک تجربه می باشد تاثیری دارد یا خیر؟

 • سلام من برج. ۹۴/۱۰طبقه شغلی گرفتم در مناطق محروم دوره متوسطه اول با مدرک لیسانس خدمت میکنم طبقه ی بعدی من دقیقا کی اعمال میشه؟ممنون

 • سلام
  من قبل از این که احکام مربوط به اصلاح طبقه ورودی و حذف طبقه تشویقی صادر کنند
  طبقه ۸ استحقاقی و ۱ طبقه تشویقی داشتم حالا با حذف شدن طبقه تشویقی تعداد طبقات استحقاقی بعد از صدور حکم بر اساس بخشنامه ۷۱۰/۳ مورخه ۹۶/۲/۱۹ باید چند باشه باید ۹ باشه یا ۸ ؟

 • سلام ممنون از پاسخگویی شما؛من ورودی ۸۲تربیت معلمم وطبقه ام ۱۰هس وآخرین طبقه را دی ماه ۹۴گرفتم بر اساس گفته شما دی ماه سال جاری طبقه بگیرم ولی کارگزین منطقه باید سنواتت کامل بشه طبقات قبلی را زودتر گرفتی.نظر شما چیه؟؟

 • با عرض سلام و خداقوت
  من در۱/۷/۹۶باید رتبه خبره بگیرم و با توجه به این که سنوات گذشته را در مناطق کمتر توسعه یافته گذرانده ام میخاستم ببینم غیر از شرط میانگین۳ سال نمره ارزشیابی آیا حداقلی هم برای نمره هرسال در نظر گرفته اند یا فقط میانگین مهم است

  و سوال دوم آیا تنزل رتبه هم امکان پذیر است با توجه به اینکه میانگین نمره ارزشیابی به حد نصاب می رسد
  باتشکر

 • با سلام و احترام می خواستم از خدمت شما بپرسم آیا سنوات ارفاقی استثنایی جزو سنوات تجاربی از لحاظ رتبه و طبقه حساب میشود؟
  اینجانب در ۱مهر۹۱ استخدام شده ام از اول خدمتم آموزگار مدارس استثنایی بوده ام و مدت چهار سال از خدمتم را در مناطق کمتر توسعه یافته بودم با توجه به اینکه الان در حکمم۱۰ سال سابق دارم که دو سال آن مربوط به تربیت معلم و دو سال آن مربوط به خدمت سربازی میباشد و حدود یکسال آن مربوط به سنوات ارفاقی است در تاریخ ۱مهر ۹۳برایم رتبه پایه زده اند از سال ۹۳ به بعد دوسال در روستا بوده ام رتبه ارشد چه زمانی به بنده تعلق می گیرد . با تشکر

  • نویسنده

   سنوات ارفاقی از هر نظر قابل محاسبه است
   با احتساب سنوات ارفاقی بین دو رتبه باید ۳ سال فاصله باشد

 • سلام ..چرا طبقه تشویقی را حذف کردند کسانی که طبقه تشویقی داشتند قانون به آنهه داده بود ولی سال گذشته همه را حذف کردند خواستم ببینم طبقات تشویقی برای همیشه حذف شدند یانه

 • باسلام واحترام.
  تشکر بابت وقتی که برای پاسخگویی به سوالات می گذارید.
  بنده در ۹۴/۸/۱۶ آخرین طبقه خود را دریافت کردم. طبقه بعدی با توجه به خدمت در منطق کمترتوسعه یافته در ۹۶/۸/۱۶ شامل من می شد اما از اول مهر ۹۵ تا ۱۲ بهمن ۹۵ ( ۴ ماه و ۱۲ روز) بعنوان کارشناس آموزش،در اداره شهرستان مشغول به کار بودم واز آن به بعد در رروستا ( مناطق محروم). با این تفاسیر،طبقه بعدی در چه تاریخی برای من اعمال می شود؟ به عبارتی،آیا ۴ ماه و ۱۲روز یادشده به حساب نمی آید یا این که باید محاسبه شده و فقط تعجیل مناطق محروم برای آن اعمال نمی شود؟
  ممنون ازشما.

  • نویسنده

   شما عنوان کردید آخرین طبقه را دریافت کرده اید!!
   سابقه خود تا ۱/۷/۹۶ و همچنین مدت خدمت در کمتر توسعه تا مهر ۹۶ را اعلام فرمایید

 • با سلام.
  بنده سال ۸۶ در تربیت معلم قبول شده ام و سال ۸۸ مشغول تدریس در مناطق محروم شده ام.و هشت سال پیاپی در مناطق محروم تدریس کرده ام.در مهر ماه ۹۳ رتبه ی ارشد حرفه ای گرفته ام بعد از آن نیز سه سال در مناطق محروم خدمت کرده ام و با ت.جه به قانون باید در مهرماه ۹۶ رتبه ی شغلی خبره به بنده تعلق بگیرد.
  الان واحد حقوق و مزایای استان زنجان از دادن رتبه خبره به بهانه اینکه قبلا نباید سابقه ی تربیت معلم مارو در ارتقای رتبه لحاظ میکرد ،از دادن رتبه خبره ممانعت به عمل می آورد و می گیند یک سال دیگه باید منتظر بمونید.
  در حالی که همین واحد به افرادی که سال تحصیلی ۸۷ مشغول تدریس شده اند در مهر ۹۵ رتبه ی خبره ی داده اند و با همین اوصاف افرادی که سال ۸۸ مشغول تدریس شده اند در مهر۹۶باید ارتقای رتبه بگیرند و الان که ما میگیم چرا به اونها ارتقا داده اید ولی به ما ارتقا نمیدید جواب سر بالا می دهند.
  آیا واحد حقوق و مزایا می تواند در این مورد سلیقه ای عمل کند؟
  ما برای گرفتن حقمون به کجا شکایت کنیم؟
  کلا حق با ماست یا واحد حقوق و مزایا؟
  اگر حق با اوناست چرا به ورودی های ۸۷ و قبل از آن سابقه ی تربیت معلم را لحاظ نموده اند و قانون فقط برای ما اجرا می شود؟

 • باسلام بنده درسال ۹۲از رسته خدمات به رسته آموزش فرهنگی تبدیل وضعیت شدم لذا ازشما سوال دارم طبقه ورتبه من چگونه حساب می شود

  • نویسنده

   چنانچه لیسانس باشید از زمان تبدیل وضعیت ۲ سال به سال تا سطح طبقه استحقاق و پس از آن هر ۴سال یکبار
   رتبه ۳ سال به ۳سال تا سطح رتبه استحقا و پس ازآن هر ۶ سال

 • سلام و احترام
  بنده استخدام ۸۹/۴/۱ هستم. در ۹۱/۱۰/۲۵ رتبه ارشد رو با احتساب ۲ سال خدمت در روستا گرفته ام. حالا با سابقه ۱۴ سال ۵ ماه در شهریور امسال ( خدمت سربازی و حق التدریس محاسبه گردیده)و یک سال خدمت در روستا بعد از اخذ رتبه ارشد و هم اکنون که در روستا مشغول خدمت می باشم زمان رتبه خبره بنده کی می باشد؟

 • خدا قوت همکار محترم ؛آیا اگه کسی ک لیسانس داره وطبفه ۱۱را بگیره ورتبه اش هم عالی بشه آیا بعد از آن طبقات دیگه در سال های آتی بهش اضاف میشه یا نه فقط در طبقه ۱۱می مونه؟؟

 • سلام 
  با مدرک فوق لیسانس طبقه ۱۱ورتبه خبره در سال اینده طبقه ۱۲ ورتبه عالی چقدر افزایش می یابد؟

 • با سلام و وقت به خیر
  آیا سنوات خدمت در مناطق کمتر توسعه یافته که در رتبه ارشد محاسبه شده و باعث شده که زودتر این رتبه آخر شود، در محاسبه ۱۸ سال تمام برای گرفتن رتبه خبره یک سال حساب می شوند یا دو سال؟

 • با عرض سلام و خسته نباشید و تشکر بابت پاسخگوییتون

  من تمام طول خدمتم رو در مناطق کمتر توسعه یافته خدمت کردم و۱/۷/۹۶باید رتبه خبره بگیرم نمرات ارزشیابی من در طی ۳ سال اخیر۱۰۸و۱۱۰و۹۳میباشد.میخاستم ببینم از نظر نمره ارزیابی عملکرد منعی برای گرفتن رتبه دارم یا نه؟چون نمره سال آخرم۹۳شده است.لطفا اگر منعی دارد بگویید تا در فرصت اعتراض اقدام کنم.
  باتشکر فراوان

 • باسلام بنده سال ۹۱ تربیت معلم بودم مهرماه ۹۵ سرکار اومدم الان درحکم بنده ۴سال و ۸ ماه سابقه دارم ویه سال ارزشیابی دارم و در مناطق محروم تدریس می کنم آیا امسال شامل رتبه بندی میشم.؟؟ لطفا راهنماییم کنید.

 • سلام با مدرک دیپلم بالای ۲۴خدمت و رتبه عالی چقدر به حقوق اضافه می شه ممنون می شم راهنمای کنید

 • همکار محترم سلام : برای رتبه خبره چه مبلغی اضافه می شود امتیاز حق شغل ۶۳۲۵- حق شاغل ۲۸۱۵ با مدرک فوق ۱۸ سال سابقه ضمنا یک سئوال حاصل ضرب امتیاز حق شغل * ۳۵ ضرب در ضریب حقوقی سال ۹۴ –۱۳۷۶ می شود یا ضریب حقوقی ۹۶ –۱۶۹۵

  با تشکر

 • با سلام وتشکر از راهنمایی هایتان . آیا با مدرک فوق دیپلم وپست استادکاری می توان اضافه کاری در سیستم ثبت نمود تا دو ماه اول ۸ساعت اضافه کار داشتم الان میگن سیستم قبول نمیکنه اضافه تدریس رو خواهشمندم مرا راهنمایی کنین که قضیه چی هستش؟

 • میگن برااستاد کار بیشتر از ۲۴ساعت نمیشع ثبت کرد .وقانونه هس که استاد کار نباید غیر موظفی داشته باشه.
  آیا واقعیت داره؟

 • سلام
  من۶سال در کمترتوسعه یافته خدمت کردم و ۱مهر تاربخ ارتقا به ارشد حرفه ای من است.
  اما اداره متبوع به بهانه کسر ساعات ضمن خدمت از زدن حکم طفره می رود و می گوید۵۵۰ساعت باید داشته باشی.
  مگر ۱۵۰ساعت برای ارشد لازم نیست.
  من۴۲۰ساعت کلا دارم

 • با سلام اینجانب در تاریخ۹۱٫۷٫۱به استخدام آموزش و پرورش در آمده ام .از ابتدا آموزگار مدارس استثنایی بوده ام و به همین دلیل حدود یک سال سنوات ارفاقی دارم و دو سال سنوات تربیت معلم و دو سال سنوات خدمت سربازی که به حکم بنده اضافه شده است و الان روی هم تا تاریخ ۹۶٫۷٫۱ به مدت ۹سال و ۱۰ ماه سنوات قابل قبول دارم با توجه به اینکه از تاریخ استخدام چهار سال آن را در روستا بوده ام در تاریخ ۹۳٫۷٫۱ برایم رتبه پایه اعمال شده است.لذا از شما بزرگوار این سوال را دارم با توجه به شرح حالی که رفت رتبه ارشد در چه تاریخی به بنده تعلق می گیرد.از پاسخگویی شما سپاسگزارم
  لازم به توضیح است که از تاریخ۹۳٫۷٫۱ دو سال در روستا بوده ام و یک سال در شهر

  • نویسنده

   تاریخ استخدام(تربیت معلم،تدریس)
   تاریخ های شروع و پایان خدمت در کمتر توسعه یافته

 • سلام تاریخ استخدام۹۱٫۷٫۱
  از تاریخ۹۱٫۷٫۱تا تاریخ۹۲٫۶٫۳۱خدمت در روستا در پست آموزگار استثنایی
  از تاریخ۹۲٫۷٫۱ تا تاریخ۹۳٫۶٫۳۱خدمت در روستا در پست آموزگار استثنایی
  از تاریخ۹۳٫۷٫۱ تا تاریخ۹۴٫۶٫۳۱خدمت در روستل در پست آموزگار استثنایی
  از تاریخ ۹۴٫۷٫۱ تا تاریخ ۹۵٫۶٫۳۱ خدمت در شهر در پست آموزگار مدارس استثنایی
  از تاریخ ۹۵٫۷٫۱ تا تاریخ ۹۶٫۶٫۳۱ خدمت در روستا در پست مدیر آموزگار مدارس استثنایی
  از تاریخ ۹۶٫۷٫۱ تا ادامه دارد خدمت درشهردر پست آموزگار استثنایی 
  دوسال سنوات تربیت معلم و ۱سال و۱۰ ماه خدمت سربازی و سنوات ارفاقی که روی هم می شود۹ سال و۱۰ماه

  • نویسنده

   چون سنوات ارفاقی دارید اعلام تاریخ دقیق رتبه نیاز به فرم۵۰۲ دارد

   رتبه ارشد را می بایست با ۳ سال تعجیل و با ۹ سال سابقه و همچنین ۶ سال سنوات تجربی دریافت نمایید

 • ضمن عرض سلام وتشکر از راهنمایی های حضرت عالی.اداره قبول نمیکنه میگه شما به عنوان استادکار جذب شدین وباید والزاما واحد سازمان اصلی شما رو باید استاد کار بزنیم (ازطریق آزمون سال۹۴جذب شدیم)حالا نمیدونمیم باید چه کار کنیم .اضافه تدریس ؟نمیشه.ارتقاءمدرک؟نمیشه .اصولا باید ضریب سختی کار استادکار بیشتر ازهنراموزباشه که پاییین هست.حالا خواهشمندیم درصورت امکان بیشتر راهنمایی فرمایید .با تشکر

 • برای هکارهای هنرآموز میشه چند ساعت هم ابلاغ استادکاری ثبت نمود؟موظفی یا غیرموظفی ؟ یا اصلافرقی نمیکنه؟

 • سلام
  اینجانب نیروی خدماتی با مدرک دیپلم در حکم (لیسانس خارج از حکم)
  هستم. ۱۵ ماه خدمت سربازی دارم و از تاریخ ۷ اسفند ۹۱ استخدام شدم بصورت حجم کار معین و از ۱ تیرماه ۹۲ نیز پیمانی شدم.
  به کارگزینی مراجعه کردم واسه ارتقا طبقه متاسفانه میگن خدمت سربازی حساب نمیشه!! تماما مناطق کمتر توسعه یافته بودم و الان نیز هستم. با احتساب یه طبقه تشویقی که اول سال دادن بهمون شدم ۴ و رتبه هم پایه هستم. خواهشمندم جوابمو کامل و شفاف بدین که چه طبقه و رتبه ای باید باشم و آیا سربازی حساب باید بشه یا خیر

  تشکر

  • نویسنده

   همکار عزیز
   سوابق سربازی به عنوان سابقه دولتی قابل محاسبه می باشد اما به عنوان سوابق تجربی قابل محاسبه نیست.
   مثلابرای طبقه شغلی ۵ با مدرک دیپلم شما نیاز به ده سال سابقه دولتی دارید که الزاما باید ۵ سال آن سوابق تجربی باشد یعنی در شغلی فعلی ۵ سال باید کار کرده باشید
   لذا چون تماما در مناطق کمتر توسعه یافته خدمت می کنید سربازی کمکی در رتبه و طبقه به شما نمی کند
   البته سربازی در پاداش پایان خدمت ، حق شاغل ، و در صورت خروج از کمتر توسعه یافته موثر است.

 • سلام و عرض ادب.آیا مقدار افزایش امتیاز اخذ رتبه خبره در طبقه ۱۰ با ۱۱ یکسان هست یا تفاوت دارند؟مثلا کسی که طبقه ۱۱ هست با کسی که طبقه ۱۰ هست افزایش یکسانی در مقدار پول و امتیاز خواهد داشت یا یکسان هست؟

 •  با سلام ی سوالی داشتم اینکه من الان رتبه پایه ام و مهر ۹۷ ارشد و طبقه ۹ میشم میخواستم بدونم حدودا چقدر به حقوقم اضاقه میشه ؟ در ضمن الان بابت رتبه بندی چیزی در حدود ۱۳۰ هزار می گیرم 

  • نویسنده

   هیچ دستورالعمل در خصوص رتبه بندی سال ۹۷ ابلاغ نشده است
   ولی معمولا مدرک موثر است

 • سلام ۹۶/۷/۱دانشگاه رفتم وارشدمیخونم مدرک لیسانسم اموزش ابتدایی هستم ورشته ارشدم تحقیقات اموزشی است ایامدرکم اعمال میشودالبته مرتبط میباشداستخدامم ازدیپلم بوده بعدازکاردانی درتاریخ۹۶/۴/۲۷کارشناسی ام راگرفتم جهت اطلاع 

  • نویسنده

   بخشنامه اعمال مدرک برای دفعه دوم را مجاز نمی داند
   ولی برخی استانها اعمال می کنند

 • با سلام من ورودی ۸۴ ترببت معلم رفتم بعد از ان دو سال مامور شدم به تحصیل و لیسانس گرفتم از مهر ۸۸ در مناطق کمتر توسعه خدمت می کنم . در طول خدمت ارشد پیام نور گرفته ام. بفرمایید که چه تاریخی رتبه ام خبره می شود.و چقدر به حقوقم اضافه می شود؟

  • نویسنده

   شما اگر از ۱/۱/۸۸ در مناطق کمتر توسعه یافته باشید در تاریخ ۱/۷/۹۵ رتبه شما می بایست خبره شده باشد(یعنی با داشتن ۹ سال سوابق تجربی)

 • شما اگر از ۱/۱/۸۸ در مناطق کمتر توسعه یافته باشید در تاریخ ۱/۷/۹۵ رتبه شما می بایست خبره شده باشد(یعنی با داشتن ۹ سال سوابق تجربی)
   .
  .
  .۸۴\۸۶تربیت معلم
  ۸۶\۸۸ مامور به تحصیل برای لیسانس
  از مهر ۸۸ تاکنون در مناطق کمتر توسعه.
  …۹۲\۹۴ هم ضمن تدریس ارشد گرفتم در پیام نور اعمال شد
  به من گفتند مهر ۹۷ سابقه تجربی ام نه سال می شود برای رتبه خبره.
  درست است؟

 • با سلام.
  آیا رزمندگانی که دارای مدت جبهه داوطلبانه دارند، جدیدا صحبتی در وزارتخانه وجود دارد که برای همکاران رزمنده هم همانند جانبازان یک مقطع بالاتر لحاظ شود؟ اگه دقیق پاسخ دهید ممنون میشم.

 • سلام اگر الان در یک شرکت خصوصی برای ما سابقه بیمه رد شود آیا می شود در صورت استخدام در آموزش و پرورش سوابق بیمه ما منتقل شود؟

 • سلام.من مدت دوسال سنوات حق التدریس دارم اگرمحاسبه کنم درگرفتن رتبه تاثیرداردیعنی میشه زودترگرفت

 • با سلام بنده از سال ۸۸ تا یک مهر ۹۵ در منطقه کمتر توسعه یافته بودم طبق حکم اینجانب بند مناطق کمتر توسعه یافته درج شده و حقوق این بند را دریافت کرده ام طبق تصویبنامه ۷۶۲۹۴۷/ت/۳۶۰۹۵ مورخه
  ۱۰/۴/۸۸ شهر زرین رود از توابع خدابنده زنجان جز مناطق کمتر توسعه یافته می باشد ولی منطقه خدمتی بنده از ذادان تعجیل سالهای خدمت بنده از ۸۸ تا فروردین ۹۰ خودداری می کندطبق حکم باید ۱ مهر ۹۵ بنده رتبه عالی را دریافت میکردم ولی هنوز هم این رتبه را دریافت نکرده ام چه باید بکنم؟

 • من پارسال  سربازی ۱۸ماهه راخریدم اداره گفت که نه ماهش رادرارتقارتبه تاثیرمیدیم یعنی نه ماه زودترذرتبه مقدماتی رابگیرم اماامسال که نوبتم شده میگن نه اثلاتاثیری نداره فقط براطبقه تاثیرداره ایاراهی نداره ب قیه ادارات جزاموزش پرورش دررتبه تاثیردادن

  • نویسنده

   چنانچه در مناطق کمتر توسعه یافته اشتغال دارید نمی تواند در رتبه و طبقه شما موثر باشد

 • با سلام تغییر رتبه اینجانب از ارشد به خبره ۳۰اذرماه ۹۶ بود.با مراجعه به کارگزینی به من گفتن که تا دوسه ماه طول میکشه تغیر رتبه رو در حکم اعمال کنن.چون گفتن اسامی رو برای اخذ مجوز به اداره کل فرستادیم.این مجوز برای چی چیزی هست.

  • نویسنده

   لیست هایی است که در آن ضمن خدمت و امتیاز ارزیابی و … درج شده و جهت تایید به ادارات کل ارسال می گردد.

 • با سلام. یک مقطع بالاتر برای رزمندگان بسیجی شاغل که شش ماه به بالا جبهه دارند چه موقع اعمال میشود؟ آیا بخشنامه ان به ادارات ارسال شده است؟. لطفا اگه دقیق پاسخ دهید ممنون میشم.با تشکر

 • با تشکر از شما.آیا در این لیست میزان سابقه تجربی هم مشخص میشه؟چون من حساب می کنم باید مهر رتبه ام تغییر می یافت اما کارشناس کارگزینی میگه برای ما ملاک تغیر رتبه فاصله سه سال هست.و به رتبه های قبلی نگاه نمی کنیم.

 • با سلام و خدا قوت، در خصوص بند ۶ ردیف ث ماده ۸۸ قانون برنامه ششم توسعه مزایای یک مقطع تحصیلی بالاتر برای کسانیکه شش ماه در دفاع مقدس در جبهه خدمت داوطلبانه داشته اند و در اکثر ادارات و سازمانها اجرا شده است چرا این قانون در آموزش وپرورش عملی و اجرایی نگردیده است ؟ این قانون کی در آموزش و پرورش اجرایی می گردد؟ با تشکر

 • با سلام، ممنون بابت پاسخگوییتون.
  من استخدام ماده ۲۸ سال ۹۴ هستم و شروع به کار بنده ۱/۷/۹۵ در مقطع متوسطه دوم در منطقه کمتر توسعه یافته هست. تاریخ دریافت رتبه و همچنین تاریخ دریافت طبقه من چه زمانیه؟
  سوال دوم اینکه در مجموع آیا اعمال سابقه سربازی به نفع ما هست یا خیر؟ چون اولا که فعلا تا ۱۰ سال تعهد داریم همین منطقه خدمت کنیم دوما یکی از همکاران گفت اگر اعمال کنی موقع پایان خدمت با ۲۸ سال سابقه آموزشی بازنشسته میشی و به ضررت هست. نظر شما چیه؟
  ممنون

  • نویسنده

   با بخشنامه فعلی و به شرط اشتغال در مناطق کمتر توسعه یافته هردوسال یک طبقه و هر سه سال یک رتبه
   احتساب سربازی یک مساله فردی می باشد
   سن زمان استخدام و به دنبال آن سن فرد در زمانی که بازنشسته می شود
   معمولا شاغلی از بازنشستگی بهتر است اما به شرط داشتن توانایی جسمی و روحی

 • سلام من الآن رتبه خبره هستم و۲۲ماه سنوات حق التدریس داره اگرآن راحساب کنم میشه زودتررتبه عالی رابگیرم

 • سلام یه سوال دیگه داشتم، من که منطقه محروم هستم اعمال سابقه سربازیم باعث میشه که زودتر طبقه و رتبه ی بعدیمو بگیرم یا تاثیری نداره؟

 • با سلام.چقد طول میکشه رتبه خبره اعمال بشه؟الان دو ماه از موعد تغیر رتبه اینجانب از ارشد به خبره گذشته کارگزینی میگه باید صبر کنید تا مجوزش بیاد.

  • نویسنده

   معمولا چنانچه شرایط لازم را داشته باشید ادارات می توانند با هماهنگی استان احکام را صادر نمایند چون روند تایید زمانبر می باشد

 • با سلام بنده کارشناسی ارشد خود را در بهمن ۹۶ اخذ نمودم .زمان شروع به تحصیلم ۹۵/۷/۱ بوده اما رشته تحصیلیم اولا مرتبط با لیسانسم هست ثانیا مورد نیاز است. آیا مدرک کارشناسی ارشد بنده اعمال می گردد؟ (با توجه به اینکه با فوق دیپلم استخدام شدم.لیسانسم سال ۹۳ اعمال شده)
  البته نظر رییس کمیسیون اموزش مجلس را هم براتون میزارم. از پاسخگویی صمیمانه تان سپاسگزارم

  http://sedayemoallem.ir/%D8%AE%D8%A8%D8%B1/item/3838

 • پست بنده دبیری می باشد دینی و قرآن تدریس می کنم
  کارشناسی تربیت معلم قرآن کریم
  کارشناسی ارشد علوم قرآن و حدیث

  • نویسنده

   رشته تحصیلی با پست ارتباط دارد
   اعمال مدرک دوم در برخی ادارات کل انجام می شود

 • سلام . آیا کسانی که در زمان خدمت سربازی در زمان جنگ در جبهه بوده اند شامل یک مقطع بالاتر میشوند؟ ممنون

 • درود در۲۰بهمن به عالی حرفه ای ارتقاء یافتم اماتاریخ حکممرا ۱مهر۹۶زدندآیابراساس تاریخ اجراپول آنراپرداخت میکنندیانه؟

 • سلام وقت بخیر
  بنده با مدرک فوق لیسانس در آذر ۹۳ استخدام شده ام و با توجه به ۲۱ ماه خدمت سربازی، در حکم ابتدای امسالم ۳ سال و ۱ ماه سابقه درج شده که تا پایان بهمن ماه ۴ سال کامل می شود.
  آیا با توجه به این شرایط از ابتدای اسفند باید ۱ طبقه شغلی به بنده اضافه بشه یا نه؟(منطقه کمتر توسعه یافته نیستم)

 • سلام باتشکر احتساب خدمت سربازی که درسال ۷۶ تمام شد برای سنوات چگونه است طبق بخشنامه جدیدپرداخت پول آن چگونه محاسبه میشود

 • باسلام بنده بامدرک لیسانس مهندسی سیستم در استخدام اموزش وپرورش مدیر دارلقران هستم قبل از استخدام وارد دانشگاه برای اخذ مدرک ارشد شدم بعداز گرفتن مدرک اداره میگه مدرک تحصیلی شما در لیستی که در بخشنامه امده وجود ندارد ومدرکم را اعمال نمیکنند مدرک ارشد مهندسی سیستم های اقتصادی واجتماعی هست حال باید چکار کرد ؟؟؟؟؟

  • نویسنده

   چنانچه ورودی ۹۳ در دانشگاه
   باشید اعمال مدرک شما منعی ندارد
   اگر ورودی ۹۴ هستید بهتر بود بخشنامه را مد نظر قرار می دادید
   البته به نظر می آید چنانچه تدریس درسهایی چون اقتصاد و علوم اجتماعی را ابلاغ بگیرید بتوانند در اعمال مدرک با شما مساعدت کنند

 • واحدهای نظری را در سه ترم گذرانده ام اما به دلیل مشکلات شخصی پایان نامه را در سال ۹۴ ارائه دادم

  • نویسنده

   اصلاحیه بخشنامه مورخ ۱۷ شهریور ۹۴ در خصوص اعمال مدرک فرهنگیان به این شرح است.
   طبق بخشنامه مورخه ی هفدهم شهریور ۹۴ هر همکاری با هر مدرکی استخدام شده فقط یک مقطع بالاتر قابل اعمال است .
   تبصره :همکارانی که قبل از ابلاغ بخشنامه (اول مهر ۹۴) شروع به تحصیل نموده اند در صورت تایید کمیته برنامه ریزی منطقه و همچنین تایید کمیته سرمایه انسانی اداره کل مدرکشان قابل اعمال است در صورتی که مدرک از قوانین بالا تبعیت نکند بر اساس بخشنامه قابل اعمال نیست.
   کسانی که قبل از شهریور ۹۴ شروع به تحصیل نموده اند ادارات می توانند مساعدت نمایند

  • نویسنده

   اشتراک تجربیات با همکاران معزز از اهداف این سایت می باشد
   عاقبت بخیر و پاینده باشید

 • باسلام من ازسال ۷۸ت۸۴بعنوان حق التدریس مشغول بودم وسپس استخدام شدم حالابابخشنانه احتساب سنوات بازنشستگی ابلا
  غ آن سالها درپرونده ام موجودنیست دربایگانی اداره هم وجودندارد ولی تاییدیه اداره آن سالها رادارم ولی میگن موردقبول نیست  لطفاراهنمایی بفرمایید تاحقم بیشترازاین ضایع نشود

  • نویسنده

   سازمان بازنستگی صرفا ابلاغ می خواهد
   چنانچه سیستم پرسنلی قدیم(قبل۸۸) در ادارات موجود باشد شاید بتوانند (با عکس گرفتن از صفحه نمایش) به شما کمک کنند

 • سلام وقت بخیر
  سوالی که ازتون داشتم خواستم بدونم پس از اینکه شخص ارتقا رتبه گرفت، اگه مازاد ساعت آموزشی داشت در سابقه ش میمونه یا کلا ساعات آموزشی صفر میشه.
  مثلا ۳۰۰ ساعت دوره آموزشی داشته و به رتبه ارشد ارتقا یافته که ۲۵۰ ساعت لازم بوده.آیا ۵۰ ساعت اضافی در سابقه اش برا رتبه بعدی ملاک میشه یا نه؟
  ممنون

 • در مورد کسی که در آزمون استخدامی آموزش و پرورش قبول شده (خانم متاهل، با مدرک لیسانس، شهر یزد، شغل آموزگار ابتدائی) و الان در حال گذراندن دوره مهرت آموزی است، سوالات زیر را دارم :
  ۱- چکم ما در اول مهر ۹۷ چند است؟
  ۲- اگر الان در دوره ضمن خدمت را بگذرانم برای اولین حکم من اثر درارد یا خیر؟
  ۳- بنده دو سال سابقه بیمه دولتی و ۶ ماه بیمه نیروی شرکتی بخش دولتی هستم آیا در حکمم لحاظ می شود یا خیر؟
  ۴- سابقه بیمه من تامین اجتماعی است در بیمه تامین اجتماعی بمانم یا به کشوری بروم؟ ممنون

  • نویسنده

   رقم خقوق سال آینده مشخص نیست
   امسال حدود۱۳۰۰
   سوابق دولتی قابل محاسبه در حکم می باشد
   سال آینده در صورت تصویب مجلس همه باید صندوق بازنشستگی کشوری باشند
   ضمن خدمت به شرط ثبت در ltms قابل محاسبه است

 • در صورتی که سابقه بیمه غیر مرتبط دولتی داشته باشیم در حکم شروع بکار (الان مهارت آموز باشیم) حساب می شود یا خیر؟ بسیار ممنون از پاسخگویی شما غزیز یا عزیزان

 • ۲۸ سال سابقه دارم ۴سال پیش عالی را گرفتم . طبقه ۱۳ هستم آیا شرایط اخذ گروه یا طبقه ای بعد از این را خواهم داشت؟

 • یا سلام یک ماه پیش برای من یک طبقه تو حکم زدند و همانجا اعلام کردن از ابتدای فروردین ۹۶ مشمول ارتقا به رتبه ی خبره حرفه ای شدین.و مدارک رو به اداره تحویل دادم. با توجه به اینکه از فروردین مشمول رتبه میشدم. الان که طبقه رو بدون اعمال رتبه ی خبره زدن آیا ضرر نمیکنم؟ یا باید اول رتبه بزنن بعد طبقه رو اصلاح کنن؟ افزایش ناشی از ارتقا رتبه از ارشد به خبره چقدره و هکچنین افزایش ناشی از یک طبقه. سپاسگزارم

 • باسلام کارشناس محترم امور اداری سوالات همکاران وپاسخهای شمارا مطالعه نمودم از اینکه به سوالات وابهامات همکاران باحوصله ودرایت ودقت پاسخ میدهید از شما نهایت تشکر رادارم امیدوارم همه عزیزان دست اندر کار دستگاه تعلیم وتربیت از همین گونه باشند .با آرزوی تندرستی وشادکامی

 • با سلام. اعمال یک مقطع بالاتر برای رزمندگان بسیجی داوطلبانه که بیش از شش ماه جبهه دارند مشخص است که چه موقع اعمال کنند؟ ممنون از شما.

 • ببخشید مجدد سوال میکنم. افزایش حکم ناشی از رتبه ی ارشد به خبره رو برای من حدود ۱۶۸۰۰۰ تومن اعمال کردن. با توجه به اینکه شما قبلا فرمودین حداقل ۲۱۰ تومن. این اختلاف ناشی از اشتباه کارگزینیه؟

  • نویسنده

   بدی آب وهوا و کمتر توسعه یافته و همچنین مدرک و طبقه فعلی نیز موثر است

   همکار با مدرک فوق دیپلم و طبقه ۷
   تغییرات این حکم به شرح زیر می باشد :

   ۲ – بدی آب و هوا از ۷۳۷۶۷۴ به ۸۳۳۴۴۱
   ۳ – حق شغل حرفه ای از ۱۹۵۷۷۲۵ به ۳۰۳۴۰۵۰
   ۴ – حق شغل از ۷۸۳۰۹۰۰ به ۸۶۶۹۹۲۵
   افزایش نسبت به حکم قبلی۱۹۰۹۴۱۷ ریال
   همکار با مدرک لیسانس
   تغییرات این حکم به شرح زیر می باشد :
   ۱ – بدی آب و هوا از ۸۲۱۹۷۱ به ۹۲۱۴۶۷
   ۲ – حق شغل حرفه ای از ۲۱۴۴۱۷۵ به ۳۲۹۵۰۸۰
   ۳ – فوق العاده مناطق کمترتوسعه یافته از ۸۲۱۹۷۱ به ۹۲۱۴۶۷
   ۴ – حق شغل از ۸۵۷۶۷۰۰ به ۹۴۱۵۷۲۵
   افزایش نسبت به حکم قبلی۲۱۸۸۹۲۲ ریال

 • سلام .وقت بخیر…سنوات خدمتم ۲۴سال و۷ماه و۱۳روزاست که تاریخ صدورحکم رتبه ی عالی ۹۶/۱۱/۲۹وتاریخ اجرای آن ۹۶/۱۰/۱۵می باشد.آیاپرداختی معوقه ی۷ماه و۱۳روزشاملم می شود؟

 • با عرض سلام و خداقوت
  بنده در منطقه کمترتوسعه یافته تدریس مبکنم و ۹۵٫۷٫۱ رتبه ارشد گرفتم و ۹۵٫۱۰٫۱ خدمت سربازی ام را به مدت ۱۸ماه در حکم کارگزبنی ام لحاظ شده است با این  حال میخواستم بدونم چه تاریخی رتبه خبره میگیرم؟ در ضمن الان ۷سال و ۵ماه سابقه آموزشی دارم و ۱۸ ماه هم خدمت سربازی 
  ممنون

 • با عرض سلام و خداقوت
  بنده در منطقه کمترتوسعه یافته تدریس مبکنم و ۹۵٫۷٫۱ رتبه ارشد گرفتم و ۹۵٫۱۰٫۱ خدمت سربازی ام  به مدت ۱۸ماه در حکم کارگزبنی ام لحاظ شده است با این  حال میخواستم بدونم چه تاریخی رتبه خبره میگیرم؟ در ضمن الان ۷سال و ۵ماه سابقه آموزشی دارم و ۱۸ ماه هم خدمت سربازی 
  ممنون

 • باسلام
  حقیر در منطقه کمتر توسعه یافته مشغول خدمت هستم و هر سه سال یک رتبه میگیریم بنده ۹۵٫۷٫۱ رتبه ارشد گرفتم و ۳ ماه بعد از اون خدمت سربازی خود به مدت ۱۸ماه را لحاظ کردم با این حال میخوام بدونم رتبه خبره در چه تاریخی شاملم میشه و آیا خدمت سربازی کمکم میکنه که قبل از اتمام سه سال بین دو رتبه بتونم خبره شوم.
  تشکر

 • با سلام
  آیا سوابق کاری خارج از آموزش و پرورش در ارتقای طبقه شغلی موثر است؟من ۲۱ماه سابقه کار در اداره مدیریت باررگانی را داشتم که اون رو به حکم کارگزینی ام اضاف کردم میخوام بدونم در دریافت رتبه تاثیری دارد؟
  ممنونم که پاسخگو هستید.

 • با سلام.آن طوری که میدانم برای مدارک کارشناسی هر ۴ سال بایستی افزایش طبقه داشته باشیم. زمان افزایش طبقه من مرداد ماه سال ۹۶ بوده ولی هنوز افزایش طبقه اعمال نشده. می گویند هر سال بایستی ۸۰ ساعت ضمن خدمت داشته باشی تا افزایش طبقه شامل شما شود. با وجودی که فکر می کنم ساعت آموزش ضمن خدمت برای افزایش رتبه است و نه افزایش طبقه.
  لطفا راهنمایی بفرمایید که متن دقیق قانون چیست و آیا این موضوع ساعات ضمن خدمت بخشنامه داخلی است و یا درست و قانونی؟

  • نویسنده

   آیا فرهنگی هستید؟
   بخشنامه ای که صدور طبقه را منوط به ۸۰ ساعت ضمن خدمت کرده را درخواست فرمایید.

 • با سلام واحترام
  خواستم چند سوال بپرسم؟
  ۱٫ براساس کدام قانون سربازی سوابق دولتی محسوب اما سوابق تجربی محاسبه نمی شود؟
  ۲٫ آیا در صورا اعمال مقطع تحصیلی بالاتر یعنی کارشناسی برای جانباز مدرک تحصیلی فوق دیپلم، طبقه ورودی آنچند است و هر چند سال طبقه استحقاقی خود را دریافت می کند؟
  آیا با تغییر رشته یا رسته شغلی با توجه به تغییر در محاسبه سوابق تجربی، در طبقه و رتبه فردی تغییرایجاد می شود؟
  خواهشا مستندات قانونی آن نیزارسال شود.
  باتشکر

 • سلام ببخشید افزایش حقوق زیر یک ونیم میلیون در سال ۹۷ چقدره و هزینه سفر ما رو که در سال ۹۳ انتقال گرفتیم کی پرداخت میکنند.

  • نویسنده

   مصوبه افزایش حقوق تاکنون تصویب نشده است
   هزینه سفر جز دیون می باشد و فعلا اعتباری برای پرداخت به ادارات ابلاغ نشده است

 • سلام.من قراراست رتبه عالی بگیرم.بدون احتساب مناطق کمترتوسعه یافته وبدی آب وهواچقدربه حقوقم اضافه میشه.طبقه۱۲هستم وفوق لیسانس

 • با سلام و خسته نباشید
  بفرمایید سقف طبقات کارشناسی ارشد ۱۲ است؟ آیا طبقه تشویقی هم جز این سقف قرار دارد؟

 • سلام همکار عزیز امور اداری. اینجانب با مدرک فوق دیپلم و سابقه ی ۲۸ سال و رسته ی اداری مالی تقاضای تبدیل وضعیت به استاد کاری رو دارم یا برام معاون اجرایی لحاظ کنید که کارگزینی میگه باید لیسانس بگیری. بهشون گفتم یک سال نیم دیگه بازنشست میشم و دوسال طول میکشه لیسانس بگیرم که میگن به ما ربطی نداره . من باید چیکار کنم پس ؟؟؟؟چرا یه سری خدماتی رو سال های قبل به آموزشی تبدیل وضعیت کردند چرا ما رو که اداری هستیم به ما سخت می گیرند. واقعا چرا ؟؟؟

 • سلام من سال ۹۰ لیسانس گرفته ام ۲۷ سال سابقه دارم فعلا طبقه ۱۴ هستم با سه گروه تشویقی و یک گروه برای مدر ک ایا طبقه ای به من تعلق می گیرد یا خیر با تشکر

 • با سلام.
  من نیروی خدماتی بالای ۵ سال سابقه با مدرک فوق دیپلم نرم افزار هستم و متقاضی تغییر سمت در اداره و شهرستان کرده ام که متاسفانه قبول نمیکنند. اگر راهنمایی کنید ممنون میشم . در ضمن اداره کل بخشنامه مبنی بر تغییر سمت نیروهای خدماتی رو زدن ولی چرا ؟؟؟ راهنمایی بفرمایید . و اینکه تعهد ورودیهای ۹۱ طرح مهر افرین چی هست ؟؟؟

  • نویسنده

   ۱- سعی کنید مدرک لیسانس را اخذ نمایید.
   ۲- تبدیل وضعیت از اختیارات ادارات کل می باشد.

 • با سلام و احترام
  حقوق بنده با مدرک فوق لیسانس و مناطق محروم ۱۳۵۰ هست در صورت گرفتن یه رتبه (پایه حرفه ای) چقدر افزایش حقوق خواهم داشت؟

 • با سلام
  زمان درخواست تغییر سمت چه موقع است؟
  اگر منطقه ای بخشنامه ندهد چه کار باید کنیم؟
  با تشکر

 • با عرض سلام وخدا قوت .چرا برای کسایی که سابقه نهضت سواد اموزی دارن ولی متناوب است حداقل یک دوره اول برای سنوات حساب نمی کنند؟ بنده ۴ دوره دارم ولی متوالی نیست این حق ما ضایع نمی شود؟ لطفا اگه راهی وجود دارد من را راهنمایی کنید .با تشکر

 • با سلام خدمت همکار گرامی شما فرموده بودید برای ارتقا به رتبه خبره حدودا ۲۲۰ تومن اضافه شده بود اما دو تا از بندها که دیدم برای منطقه محروم هستن ۱. بدی آب و هوا ۲. فوق العاده مناطق کمتر توسعه یافته فکر میکنم؟؟؟
  آیا در مناطق شهری مبلغ کمتر نیست؟

 • با سلام
  خواهشا استدعا میکنم
  لطفا یک راه ارتباطی قرار دهید که ما بتوانیم از تجربیات شما استفاده کنیم.مانند ایمیل

 • با عرض سلام
  با توجه به افزودن یک طبقه در سال ۹۶ برای همه کارمندان
  ایا به اخرین طبقه دریافتنی یک واحد افزوده شده؟
  مثلا اخرین طبقه لیسانس از ۱۰ به ۱۱تغییر یافته یا خیر؟

 • با سلام بنده با کد پرسنلی ۸۸۲۹۹۰۹۵ با حدود ۲۷ سال سابقه هنوز رتبه عالی دریافت نکرده ام در محاسبه ارزشیابی سه سال گذشته در مجموع ۶ نمره کم دارم آن هم در سال ۹۶ مدیر مدرسه تشویقی سایر مدارس را حساب نکرد و پیشنهادات را نادیده گرفت و در بخش پیشنهادات نمره صفر منظور کرد خواهشمند است راهنمایی فرمایید و اقداماتی عملی در جهت دریافت رتبه عالی صورت دهید.

  • نویسنده

   با توجه به اجرای دقیق بخشنامه در منطقه محل خدمتتان، شما می بایست در تکمیل فرم ارزشیابی دقت بیشتری می کردید و در موعد مقرر از اعتراض و پیگیری می کردید

 • با عرض سلام مجدد
  من در سال ۹۳ طبقه ۹ را دریافت کردم با توجه به ارتقا طبقه
  همه کارمندان در سال ۹۶ ایا طبقه ۱۱ را در سال ۹۷ دریافت می کنم
  یا در سال ۱۴۰۰ (در حال حاضر طبقه ۱۰ میبا شم) با سپاس از حضرت عالی

 • با سلام نیروی رسمی اداره کل بوده ام ۲۰ سال سابقه کارمدرک فوق دیپلم سال ۹۲دتغیرسمت از انباردار به استادکار موافقت شده بود ولی با توجه به کمبود نیرو اجازه ندادن که برم به مدرسه سال ۹۵ رتبه ارشد. با پست انباردار گرفته ام واز اول مهر ۹۶ در پست استاد کار مشغول به کار میباشم با توجه که سال ۹۵ ارشد گرفته ام چه سالی برای رتبه خبره حرفه ای اقدام باید کرد با تشکر راهنمایی فرمایید

 • با سلام
  بنده با سنوات ٢۵ ساله(با احتساب مناطق محروم) و فوق لیسانس اما با سوابق تجربی ١١ سال مشمول ارتقا به رتبه عالی هستم یا خیر؟ با تشکر

  • نویسنده

   رتبه عالی به ۲۴ سال سابقه دولتی نیاز دارد
   همچنین حداقل فاصله بین ۲ رتبه باید ۳سال (تجربی) باشد
   که برای عالی حداقل ۱۲ سال سابقه تجربی نیاز می باشد.

 • با سلام
  برای اصلاح برخی رشته ها و اضافه کردن آن به آزمون استخدامی آموزش و پرورش با کدام ارگان باید تماس گرفت؟

 • با سلام. ببخشید من فروردین ۹۳ استخدام آزمایشی شدم و تا مهر ۹۶ تربیت معلم رو تموم کردم و از مهر ۹۶ رسمی شدم. سال تحصیلی ۹۷-۹۶ رو در شهر بودم . الان از مهر ۹۷ در کمتر توسعه یافته هستم. میشه بگین کی طبقه و رتبه شامل من میشه؟؟؟؟ لیسانس هستم . ممنون

 • سلام بنده مدرک کارشناسی ارشد مهندسی گرفتم.در حکم کلمه مهندسی درج نشده… آیا میزان افزایش حقوق رشته های مهندسی فرق میکند !یا فقط صرفامدرک فوق لیسانس ملاک است و برای همه یکسان است؟
  ؟

  آیا بابت افزایش طبقه برای اعمال مدرک حقوق مجدد اضافه میشود؟ در صورت امکان بفرمایید با ۸ سال سابقه رتبه پایه و طبقه ۷ میزان افزایش حقوق ارشد چقدر است
  ..ممنون از پاسخگویی

  • نویسنده

   رشته تحصیلی در حکم قابل اصلاح است
   ولی تاثیری در مبالغ ندارد
   بدون احتساب بدی آب و هوا و کمتر توسعه یافته۱۵۰تا۱۶۰

 • سلام ایا جانباران دارنده مدرک لیسانس که با ارتقا تحصیلی ارشد محسوب میشوند، میتوانند طبقه۱۶را دریافت کنند(با۳گروه تشویقی و ۱گروه سال۹۱که به ورودی اضافه شد.یعنی۷ورودی+۶گروه استحقاقی+۳گروه تشویقی). و به بنده گروه اخر را که باید سال۹۵ دریافت میکردم ،ارتقائ گروه ندادند و ظاهرا سقف را ۱۵قرار دادند(الان ط۱۵ هستم).از مزاحمت همیشگی شرمنده ام. ضمنا قبلا از بازنشستگی با ۵۰ سال سن پرسیده بودم که برای دریافت بخشنامه به اداره کل و بازنشستگی استان ارجاع فرمودید ولی ابدا همکاری نکردند و جوابهای غیرمفید دادند. بنده دارای ۵۰ سال سن و ۲۵سال سابقه بوده و جانباز حالت اشتغال میباشم که تمایل دارم بازنشسته و حتی بازخرید شوم که متاسفانه جواب درستی نمیدهند. قبلا احاله به سن میکردند و الان به تکمیل سابقه۳۰تمام. اگر راه حلی وجود دارد حتی با مراجعه حضوری به وزارت بفرمایید که پیگیر باشم. بازم معذرت

  • نویسنده

   سلام
   سقف طبقه ۱۶ است.
   سقف طبقه استحقاقی فوق لیسانس ۱۲ است.
   در خصوص بازنشستگی منتظر باشید. ان شاءالله بتوانم پاسخی برایتان ارسال نمایم.

 • با سلام
  بنده در سال ۹۶ از طریق ماده ۲۸ و با مدرک فوق لیسانس با طبقه ۶ به استخدام آموزش و پرورش در آمده ام که در ان زمان دانشجوی دکتری بودم. بعد از اخذ مدرک دکتری طبقه شغلی بنده با حکم جدید صادره از کارگزینی به ۷ ارتقا گردید در حالی که بنابر جداول موجود باید طبقه شغلی بنده ۸ باشد. بالاخره طبقه ۷ درسته یا ۸؟

 • با سلام, من اکنون فوق دارم و تصمیم دارم برای رشته دیگری هم فوق بگیرم که تا مقطع دکترا ادامه بدم, حالا سوال اینه, آیا اگر بخواهم مدرک دومم را در حکم ثبت کنم امکانش وجود دارد یا خیر؟؟؟

  • نویسنده

   چنانچه اعمال مدرک دوم میسر گردد. اعمال مدرک دکترا شما منوط به ارتباط با رشته تدیس خواهد بود.

 • سلام جدول طبقه به چه صورت تغییر کرده منظورم این که مثلا لیسانس  طبق جدول جدید تا طبقه چند است؟

  • نویسنده

   سلام
   لیسانس تغییری نداشته است.
   صرفا در خصوص دکترا تخصصی روند با تغییر مواجه شده است که البته رسما اعلام نشده است.

 • باسلام من در مرداد ۹۸ رتبه خبره میگیرم الان حکمم ۲۸۶۰ هست میخواستم بدونم تقریبا چقدر بهم اضافه میشه واینکه برای همه ثابته یا بسته به میزان حکم متفاوته

 • سلام

  . بنده ۲۷ سال سابق و ورودی ۷۱ تربیت معلم می باشم . با مدرک لیسانش طبقه اینجانب ۱۱ قید شده در حالیکه برای بقیه همکاران ۱۲ ثبت شده است . لطفا” راهنمایی کنید چه کنم؟

 • من استخدام سال ۹۶ هستم مهر ماه ۹۶ الان رتبه و طبقه شامل من می شود با مدرک ارشد و سوال دوم بخشنامه اومده که مناطق عملیاتی و دفاع مقدس فوق لیسانس ۲۵ درصد افزایش توضیح دهید؟

  • نویسنده

   سلام
   چنانچه در مناطق کمتر توسعه یافته خدمت کنید از مهر۹۸ ارتقاطبقه خواهید داشت.
   احتمالا ۲۵ درصد مجموع حق شغل و حق شاغل را در احکام خواهند داشت.

 • سلام خسته نباشید امور اداری محترم از راهنماییتون واقعا ممنونم یه سؤال داشتم خدمتتون بنده الآن رتبه خبره طبقه یازده و حدود پانزده سال سابقه در مناطق کمتر توسعه یافته دارم و امتیاز حق شغلم تو حکم ۸۰۹۳ است و کل حکمم ۳۷۴۰۰۰۰ است از اول تیر رتبه عالی میگیرم میشه لطفاً بگید که با رتبه عالی چقد به حکمم اضافه میشه بسیار ممنون از پاسختون برقرار و پیروز باشید

 • سلام چرا در سال ۱۳۸۸با اینکه حق مناطق کمتر توسعه یافته در حکم وفیش حقوقی اون سال یعنی سال ۱۳۸۸کم میشداون سال جزتعجیل در طبقه و گروه به احتساب نمی اورند براز رسیدگی وشکایت به کجا مراجعه کنم ممنون متشکرم

 • سلام ببخشید طبقه از ۷ به ۸ افزایش و رتبه از پایه به ارشد ارتقاءبا مدرک کارشناسی چقد افزایش حقوق داره؟ممنون

 • سلام  بنده فوق لیسانس با ۳۳سابقه هستم با احتساب رزمندگی یک مقطع بالاتر طبقه ۱۵هستم اگه دکترا بگیرم باز تغییر داره یا سقف طبقه دکترا را گرفته ام.راهنمایی کنید 

 • سلام 
  بنده با احتساب یک مقطع بالاتر طبقه ۱۵ هستم اگه مدرک دکترا بگیرم باز افزایش دارم .البته ۳۳سال سابقه دارم.راهنمایی کنید

 • با سلام ارشد دارم با۳۳سال سابقه بارزمندگی که یک مدرک بالاتر زده اند طبقه ۱۵ هستم حالا اگه مدرک دکترا بگیرم چه وضعیتی پیدا میکنم .

 • من و دوستانم پارسال استخدام ماده ۲۸ شدیم، و بعد از طی یکسال مهارت آموزی و آزمون های متفاوت، اکنون آموزش و پرورش منطقه و استان(خوزستان) میگویید که هنوز برای شما ابلاغ کارگزینی ارسال نشده و چون هنوز کد پرسنلی ندارید سازماندهی نمی شوید و ممکن است از بهمن به کلاس بروید یا اصلا امسال به مدرسه نخواهید رفت، لطفا پاسخ من را بدهید و یا جهت پیگیری بنده، راهنمایی بفرمایید که کدوم قسمت باید مراجعه کنیم که مشکل من و بقیه رو پیگیری کنیم

 • با سلام
  از اینکه وقت شما را می گیرم پوزش می طلبم.
  سوال. بنده بامدرک لیسانس وبا سمت معاون مدرسه با یک طبقه تشویقی (طبقه۱۱) ۹۸/۷/۵ بازنشسته شدم با توجه به بخش نامه ۷۱۰/۳۳تاریخ ۹۸/۸/۲۱ ایا بنده یک طبقه طلب دارم چون قبلا آخرین طبقه با ۲۴ سال ۱۰بود ومن یک طبقه تشویقی اداره داشتم و الان با ۲۴ سال با مدرک کارشناسی ۱۱شده لطفا راهنمایی بفرمایید . بسیار ممنون

  • نویسنده

   سلام
   از تاریخ ۹۶/۱/۱ طبقه تشویقی به طبقه استحقاقی تبدیل شده است.
   در حال حاضر به نظر نمی رسد طبقه ای به شما تعلق بگیرد.

 • با سلام .در سال ۱۳۹۶ بعلت اینکه مرخصی بدون حقوق گرفته بودم ،طبقه تشویقی من ،حذف نشد ،در مهر ماه سال ۹۸ برای دریافت طبقه ،اقدام کردم که منجر به حذف طبقه تشویقی و دریافت طبقه ۱۲شد ولی حق شاغل و بند «ی»،و ما به التفاوت بند الف و ضریب تعدیل برای سال ۹۷،در حکم جدید ، کاهش یافت .آیا این منوال درست است؟ غیر منطقی نیست؟

  • نویسنده

   سلام
   صرفا تغییر نوع طبقه از تشویقی به استحقاقی به نظر می آید در حکم تنباید تغییری حاصل شود.

 • با سلام .آیا امتیاز سختی کار ،در زمان اشتغال بکار بصورت نیمه وقت تغییر می کند؟ چقدر کاهش می یابد؟

 • سلام بنده پارسال مرخصی بدون حقوق بودم وامسال بصورت تمام وقت مشغول هستم ولی دوتا از بندهای حکم من بعلت مشکلات نرم افزاری برقرار نمیشه.((تفاوت بند ی وتفاوت جز یک بند الف))مگه حقوق یه فرهنگی چقدر هست که ده دزصدش به اینصورت پرداخت نشه.تا الان هزار بار وزارتخونه رفتم ولی متاسفانه اصلا برخورد مناسبی نکردند.الان مجبورم به دیوان عدالت شکایت کنم

 • سلام.
  عرض ادب واحترام
  خسته نباشید.
  بنده فوق لیسانس با سابقه ۱۵ سال ۵ ماه سابقه در ۲۶ ابان ماه طبقه شغلی ۱۲ ورتبه عالی برایم حکم زدن ومبلغ ۷۱ تومان برای طبقه وبرای عالی ۴۳۲ تومان اضافه شد ایا با رتبه بندی جدید حکم بنده تعدیل می شود .واگر تعدیل می شود به بنده وکسانی که مثل من بودن خیلی ظلم می شود.البته ۳ سال توی روستا خدمت کردم والان هم معاون اموزشی هنرستان هستم.

 • با سلام و احترام…سوالی در ارتباط با اعمال مدرک تحصیلی داشتم و آن اینکه اعمال مدرک تحصیلی مربوط به حق شغل است یا حق شاغل یا اینگونه عرض کنم که افزایش حقوق اعمال مدرک تحصیلی مبنایش حق شغل است یا حق شاغل؟

 • سلام,من ورودی ۸۴تربیت معلم بودم ودرتاریخ۱۵/۳/۸۹لیسانس گرفتم رتبه پایه من راباتوجه به اینکه درمنطقه محروم بود۱/۴/۹۰حکم زدن؟بنظرشماتاریخ رتبه پایه درست هست؟

 • ورودی تربیت معلم۱/۷/۸۴تا۱/۷/۸۶بعدتاریخ۱۵/۳/۸۹لیسانس گرفتم ودرتاریخ۱/۴/۹۰برای حکم پایه رازدن وگفته باتوجه به ۳ماه خدمت درمنطقه محروم مشمول رتبه پایه میشوید؟۳ماه تعجیل گرفتم ایاتاریخ ارتقابه پایه درسته؟لطفا پاسخ دهید

 • سلام

  .***۱٫ در حال حاضر آخرین طبقه ی استحقاقی دکترای تخصصی چنده؟
  ۲٫

  هرماه خدمت سربازی با
  مدرک دیپلم چقدر در افزایش امتیاز ” حق شاغل” تاثیر دارد؟ ( الان مدرک بنده فوق لیسانس می باشد. )

  • نویسنده

   طبقه ۱۴

   با مدرک دیپلم سنوات خدمت سالی ۱۵ امتیاز با احتساب ۵۰ درصد ۱۷٫۵ امتیاز
   و همچنین با دیپلم سنوات تجربی به ازای هرسال ۱۰ امتیاز با احتساب ۵۰ درصد ۱۵ امتیاز

 • به نظر می رسد اگر “امتیاز” تفاوت بند ( ی) و تفاوت جز (۱) بند الف تبصره ۱۲ ق ب سال ۹۸ و ۹۷ برای همیشه در حکم حقوقی فرهنگیان ثابت بماند و هر سال با افزایش و کاهش مبلغ حکم یک فرهنگی تغییر نکند، امتیاز این دو بند به نفع فرهنگیانی خواهد بود که در سال ۹۷ حقوق آنها پایین و به ضرر آنهایی که حقوق آنها بالا بوده چون در آینده فرهنگیان با حقوق کم در سال ۹۷، به همان رتبه و طبقه شغلی فرهنگیان با حقوق بالا خواهند رسید که امتیاز رتبه و طبقه ی آنها با هم” برابر” اما امتیاز این دو بند در حکم فرهنگیان با حقوق کم در سال ۹۷ همچنان بالاست و نوعی ” بی عدالتی” به وجود خواهد آورد. امتیاز این دو بند تعریف های متفاوتی دارد و در حالت موازنه نیستند. نظر شما بزرگواران چیه؟

  • نویسنده

   نکته کاملا درستی را اشاره فرمودید که متاسفانه قانونگذاران در مجلس دقت نکرده اند

 • سلام بنده درتاریخ۱/۴/۹۹بایدارتقارتبه به۵عالی راداشته باشم؟ایا احکام ارتقارتبه ها راباتوجه لغو ازمون رتبه بندی احکام ماراصادرمیکنند؟لطفاجواب دهیدممنون

 • ارتقاطبقه به۱۱ورتبه به عالی مجموعا تقریباچقدراضافه میشه به حکم؟درمنطقه کمترتوسعه یافته هستم

  • نویسنده

   از چه تاریخی؟
   رتبه عالی بعد از ۱۲/۱ تا ۱۲/۲۹ مدرک لیسانس در شهر حدود ۱۶۰ با بدی آب و هوا

 • یعنی چی وزارت ازمون رو لغو نکرده رتبه بندی که لغو شده در احکام رتبه به روال عادی خدمات کشوری بر میگرده دیگه ؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!

 • سلام
  آیا رتبه عالی هنوز اعمال میشود؟
  یعنی با ۲۴ سال سابقه خدمت به دنبال گرفتن رتبه عالی باشیم؟ یا منتظر دریافت رتبه ۵ بعد از چهار سال(نزدیک به بازنشستگی) باشیم؟

 • سلام.

  مبلغ بندهای ( تفاوت بند ی و الف تبصره ۱۲ ق ب سال ۹۷ و ۹۸ ) مثل بند تفاوت تطبیق و سایر در حکم کارگزینی ثابت می ماند یا امتیاز آنها ثابت می ماند ولی با افزایش حقوق سالیانه مبلغ آنها تغییر می کند و هر سال با ضرایب مختلفی تعریف می شود؟

 • سلام ارتقارتبه ازخبره به عالی دراردیبهشت ماه شامل من میشودبنظرشماچقدربه حکم بنده اضافه خواهدشددرمنطقه کمترتوسعه یافته ومحروم تدریس میکنم بامدرک لیسانس؟

 • با سلام و خسته نباشید خدمت شما همکار گرامی
  با توجه به اینکه من ۱۰ فروردین به رتبه ۴ارتقا پیدا میکنم باید منتظر نگارش جدید باشم یا اینکه همینطورم میتونن صادرش کنند و سوال بعدی اینکه مبلغی افزایش پیدا میکنه یا فقط به صورت صوری هستش.

  • نویسنده

   حق شغل و شاغل و فوق العاده شغل و سختی کار و مدیریت و ایثارگری تفاوتهای بندهای(ی) و الف ضربدر ۲۸ درصد

 • باسلام وخسته نباشید اینجانب درسال ۹۲تبدیل وضعیت شدم با مدرک فوق دیپلم ودرنیمه دوم همان سال مدرک لیسانسم را ارائه دادم رسته خدمتی اموزگاری اما هم اکنون مدیر متوسطه اول هستم لیسانس حسابداری قصد ادامه تحصیل داشتم که کارگزینی محل خدمت از دادن نامه جهت معرفی به دانشگاه خوداری کردند لذا اینجانب علی رغم قبولی از ادامه تحصیل منصرف شدم ایا میتوانم مجدد ادمه تحصیل بدهم برای ارشد رشته مدیریت

 • با سلام، طبقه شغلی برای مدرک دیپلم چرا با مدرک سیکل اول متوسطه یکی شده بنا بر جدول قبلی یک طبقه بالاتر بود با این حساب کسانی که دیپلم دارن باید ۲ تا ۵ سال صبر کنند تا طبقه جدید بگیرند ،یعنی بدو ورود طبقه در جدول محاسبه جدید یک طبقه کم شده و در آخر یک طبقه زیاد شده که بعد از ۳۰ سال می باشد یعنی زمانی که نیرو بازنشست میشود .و این یک بی عدالتی می باشد و قابل اصلاح است و باید اصلاح شود و به ۲۵ سال برگردد .لطفا راهنمایی فرمایید

  • نویسنده

   فعلا بخشنامه طبقه آخر را برای دیپلم در ۳۰ سال قرار داده که به نظر منطقی نمی آید ولی در هر حال بخشنامه است

 • سلام، در احکام فوق العاده ویژه جدید که صادر شده برای من رتبه ام را پایه زده در حالی که از ۸ مهر ماه ۹۸ مشمول رتبه ارشد می شدم آیا مجددا باید اصلاح شود و رتبه ام به ارشد اصلاح شود؟ و در صورت اصلاح به ارشد تغیر در مبلغ هم دارد؟ ممنون از پاسخگویی شما

تمام حقوق این سایت برای © 2020 اموراداری ( احکام، افزایش حقوق، بخشنامه ، خبر و استخدام آموزش و پ