سلام.نیروهای شرکتی یا خدماتی. را اقای سلمان خدادادی دی ماه …

Comment on تبدیل وضعیت by شرکتی.

سلام.نیروهای شرکتی یا خدماتی. را اقای سلمان خدادادی دی ماه سال قبل گفتند تا مرداد ماه تبدیل وضعیت میشوند.چرا خبری نیست.مهلت ارسال قانون خدمات کشوری تا اخر شهریور بود.

شرکتی Also Commented

تبدیل وضعیت
باسلام. آیا سرپرست خوابگاه مدارس شبانه روزی از نظر حقوق و مزایا و ساعت موظف همانند معاونان میباشد. همچنین جز سابقه آموزشی محاسبه میشود؟ممنون از شما


تبدیل وضعیت
باسلام وخسته نباشید آیا به طور کلی لایحه تحول یافته خدمات کشوری وارائه آن به مجلس منتفی شد ودیگر مطرح نخواهد شد


تبدیل وضعیت
سلام.نیروهای شرکتی از چ تاریخی تعیین تکلیف میشوند.مجلس تصویب کردند.تبدیل وضعیت نیروهای شرکتی.چ موقع انجام میشود


Recent Comments by شرکتی

پرسش و پاسخ
سلام . پرسنل آموزشی سنواتی را با مدرک دیپلم یا فوق دیپلم بوده هنگامی که مدرک لیسانس ارائه دهد نحوه محاسبه طبقه چگونه خواهد بود آیا از ابتدای خدمت براساس لیسانس محاسبه می شود یا خیر.لطفا توضیح دهید.


صدری نوش‌آبادی: پیشنهاد دولت به مجلس برای افزایش میزان عیدی کارمندان دولتی
با سلام و خسته نباشید. با توجه به فرمایش اقای صدری نوش ابادی مبلغ عیدی افزایش خواهد یافت؟


درخواست جمعی از کارکنان خدماتی و اداری از وزیر آموزش و پرورش
به خدمتگزاران و سرایداران مدارس حتی کمتر از رفتگران زحمتکش توجه میشه،این همه تبعیض؟،پدر و مادر بنده هردو کار های مدرسه رو انجام میدن،این کجاش عدالته که بقیه اون قدر حقوق بگیرن و اینا که کارشون از اونا خیلی سخت تره حقوقشون این باشه،مدرک اینارو هم که اصلا حساب نمیذارن


نقل و انتقال
باسلام یه سوال در مورد هزینه سفر و نقل مکان داشتم اگه جواب بدین ممنون میشم من امسال بعد از یه سال انتقال موقت دائمی شدم یه هفته است یه برگه اومده از کارگزینی در مورد هزینه جابه جایی که میگن اداره اموزش و پرورش این هزینه رو نمیده و چون اسفند ماهه میره دیون درسته؟ چه جوری میشه این هزینه رو گرفت؟


پرسش و پاسخ
با سلام. بنده از ۷۹ تا ۸۴ حق التدریس بودم. ۸۴ رسمی شدم . در سال ۹۱ اداره مربوطه سنوات حق التدریسی را تعین بدیهی کرده و مبلغ بازنشستگی را پرداخت نمودم و سنوات به حکمم اضافه شد . حالا کارگزینی میگه بلاجبار دوباره باید تعیین بدیهی نماید. ایا چنین چیزی ممکن است که دوبارتعیین بدیهی کنم و باز مبلغ بازنشستگی را بپردازم ؟


درباره نویسنده

352مطلب نوشته است .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 اموراداری ( احکام، افزایش حقوق، بخشنامه ، خبر و استخدام آموزش و پرورش ). محفوظ است.
قدرت گرفته از وردپرس فارسی